Tweet, srit, mechaniczny kit

Może Ci się również spodoba

4 komentarze

 1. Robert pisze:

  Nie jest to najnowszy news – czytałem już o tym ponad rok temu. Myślę, że teraz skala tego problemu (bo w takich kategoriach to widzę) jest po prostu już istotna.

 2. xpil pisze:

  W 1975 roku Stanisław Lem w swoim opowiadaniu pt. “137 sekund” przewidział komputery, które zastąpią dziennikarzy przy pisaniu notek z bieżących wydarzeń. Kindla zresztą też przewidział (w “Kongresie futurologicznym”) i parę innych rzeczy też. Bo to mądry facet był, ten Lem.

  • dychadziennie pisze:

   Powrót z Gwiazd teraz studiuję (bo to czytania nie przypomina, za dużo po drodze kwestii), ale niestety Altruizyny nie mogę zmęczyć, nie dla mnie to jeszcze, za mało cierpliwy jestem. Jeszcze chwila i będzie można kościół wyznawców Lema otwierać, taki to ciężar gatunkowy jest, ten Lem.

   • xpil pisze:

    A po co nowy otwierać, możesz wstąpić do mojego 😉 “Altruizyna” to ciężki kawałek tekstu na dzień dobry. Jeden z tych, które potrafią zniechęcić nowicjat. Podobnie zresztą jak “Głos Pana” czy “Summa technologiae”. Proponuję zacząć od “Kongresu futurologicznego” albo “Fiaska”, tam jest fajna akcja i dużo się dzieje.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: