Test na Głupka

Może Ci się również spodoba

4 komentarze

 1. Dohtorre Zesuppo pisze:

  Fota z kioskiem jest fajowa. Brakuje tylko znamiennego po burtach obwieszczenia w rodzaju “rany boskie jestem kioskiem”. Podobnie ma się z załączonym pisarstwem w stylu soul a nawet przeciw “po burtach”. Mawiają, że po bandzie, ale ja z bandami nie mam niczego wspólnego poza tańcem Alladyna z Cordoby w Meksyku nad rzeką Rijobravo (co oznacza mniej wiecej: mieć oklaskiwanego ryja, albo naklaskane w ryj czy jakoś tak po bengalsku o świcie: brawa za ryja, jakiego ryja?).
  Pozdro,

 2. dychadziennie pisze:

  Myślisz, że ktoś mógłby czuć się obrażony po przeczytaniu tej listy (zakładając, że to zrobi)? Nie wiem, ale to jakby nie jest mój problem. Podsumowanie: a potrzebujesz, żeby Chomsky, Zappa, ja lub ktokolwiek mówił Ci, co masz myśleć?

 3. anoia pisze:

  Doszłam do 7 pytania i zrezygnowałam. Powiem szczerze, zmęczyły mnie. Przy którymś nawet wróciłam do początku, żeby sprawdzić czy dobrze zrozumiałam polecenie. Doszłam do wniosku, że przecież wiem, że jestem ignorantką, więc śmiało mogę przejść do podsumowania. Hmmm… no i tyle z podsumowania. Zaczęłam cytat i po trzeciej linijce przeleciałam wzrokiem w miejsce, gdzie kończy się kursywa. Hmm, tu też ciężko. Wyszło mi, że ignoranci mają łatwiej w życiu i trudniej ich obrazić 😉

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: