Czego uczy nas mama Ziemia – Jedzenie (cz. 1/3)

Może Ci się również spodoba

5 komentarzy

  1. Slow Reading napisał(a):

    Te opakowania są najgorsze. Coś tak nietrwałego, jak żywność pakuje się w coś tak długowiecznego, jak plastik. Nawet jeśli nie muszą daleko podróżować, jak te marchewki ze zdjęcia.

  2. Thomas napisał(a):

    Artkuł fajny.
    A te truskawki nie przekonały mnie ostatnio 😉

  3. Marcin napisał(a):

    Ale ja lubię banany 🙁

    • dychadziennie napisał(a):

      Banany są teraz w Lidlu o 2 zł tańsze niż por. Serio. 4,99 vs por za 6,99 😀

      • Marcin napisał(a):

        ba, ostatnio widziałem truskawki po 3.99 za 250 g – 12 zł/kg, z tego co pamiętam taniej niż krajowe w szczycie sezonu :). O cenie jabłek z sadu 20 km od Olsztyna vs brzoskwiń, które tu przejechały pół świata aż głupio wspominać. Czyli z systemem dystrybucji żywności z pewnością coś jest organicznie nie tak 🙂

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: